wyszukiwanie zaawansowane
1 » O firmie2

O firmie

Firma Laser1 została założona w 1995 roku i jest wyłącznym właścicielem oraz producentem materiałów eksploatacyjnych do drukarek marki ImageJet.
 
Nasza oferta, skierowana jest zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych a znajdą tutaj Państwo materiały oryginalne jak i zamienniki 100% nowe oraz odnawiane. 
 
    Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze tonery i tusze do drukarek są wysokiej jakości produktami z pełną gwarancją pozwalające cieszyć naszych klientów bardzo dobrą jakością wydruków przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacji. 
Wszystkie używane przez nas komponenty są produkowane zgodnie Certyfikatem dla Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z normami ISO 9001:2009 i ISO 14001:2005 (w zakresie konfekcjonowania materiałów eksploatacyjnych do drukarek) i są pochodzenia z krajów Unii Europejskiej. 
 
Cały proces produkcyjny przebiega według ściśle określonych procedur PL-EN ISO 9001:2009 i PL-EN ISO 14001:2005 i jako nieliczny producent materiałów eksploatacyjnych w zakresie "Produkcja i sprzedaż tonerów i kardridzy"
 
Produkty IMAGEJET posiadają również raporty z badań wydajności:
ISO/IEC 19752:2004 dla tonerów monochromatycznych. 
ISO/IEC 19798:2007 dla tonerów kolorowych.
Testy wykazały, że średnia wydajność produktów marki IMAGEJET jest taka sama jak materiałów eksploatacyjnych producentów sprzętu. Jakość wydruków również nie odbiega od wydruków z kaset oryginałów. 
 
      Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe produkty, dlatego zachęcamy Państwa do zapisywania się do naszego newslettera dzięki, któremu będziecie powiadamiani o nowościach i promocjach trwających w naszym internetowym sklepietonery-tusze.com.pl.
 
Serdecznie zapraszamy.  

Poniżej przykładowe listy referencyjne:
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

alt
alt


alt

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl